naprawa-zamkow-warszawa-slusarz

Naprawimy każdy zamek!

Pogotowie zamkowe w Warszawie, zatrudniające najlepszych na rynku ślusarzy, podejmie się naprawy każdego zamka. Naprawa zamków w Warszawie to czynność, jaką wykonujemy prawie codziennie na terenie stolicy. Zamek przestał działać? Zadzwoń 696-003-003Prowadzimy także serwis zamków – konserwujemy i reperujemy zamki każdego typu. Serwis Dierre, a także serwis Gerda jest do Państwa dyspozycji. Dzięki temu, że uczestniczymy w licznych branżowych szkoleniach, możemy poszczycić się tym, że potrafimy wykonać serwis i naprawić każdy zamek dostępny na polskim rynku. Naprawianie zamków w Warszawie to nasze zadanie i wykonujemy je z należytą starannością.
 
Dobrze funkcjonujący, sprawny zamek to podstawa bezpiecznego życia. Tylko dobry zamek może zabezpieczyć dom przed wtargnięciem osób niepowołanych. Dlatego warto skorzystać z naszych usług! Oferujemy zamki do drzwi – Gerda, Dierre, Keso, Mottura, Ikon i Salto. Są to znane i cenione w świecie marki, gwarantujące wysoki poziom ochrony mienia i bezpieczeństwa – mogą być Państwo pewni jakości tych produktów.
Naprawa zamków lub montaż i wymiana zamków w Warszawie, odkąd posiadamy w tym mieście swój oddział, nie jest już problemem!

Ślusarze do zadań specjalnych

Systematycznie szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, którzy dzięki temu są wysokiej klasy specjalistami do zadań specjalnych. Wykonają awaryjne otwarcie drzwi czy otwarcie samochodu, zamontują i wymienią zamek na nowy, czy też zreperują obecnie posiadany. Nasi fachowcy wykonają szereg prac dla podniesienia poziomu Państwa bezpieczeństwa. Szkolenia to ważna sprawa – dzięki nim jesteśmy pomocni w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Nasi ślusarze także doradzają Klientom, serwisują urządzenia zamkowe, z jakich Klienci korzystają i informują, jak należy dbać o zamek, aby mógł bezawaryjnie działać przez długi czas.

Pracujemy 7 dni w tygodniu

Pogotowie ślusarskie w Warszawie pracuje 7 dni w tygodniu oraz w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 696-003-003. Warto skorzystać z naszej rozległej wiedzy i bogatego doświadczenia ślusarskiego!

Call Now Button